News - Latest

10 dzień Lutego 2010 niesie nową stronę www.

Strona klubowa stała się choinkowo przeładowana. Odnotowaliśmy wiele negatywnych opinii i sugestii zmiany wyglądu. Uciekamy od mrocznych barw, rozjaśniamy też treść. Zamierzamy stworzyć stronę dla naszych szanownych gości jak najprzejrzystszą. Nie zamierzamy tworzyć "społecznościówki", rezygnujemy zatem z Forum, rezygnujemy z opcji logowania i naszych szanownych zarejestrowanych użytkowników przepraszamy, lecz wasze profile kasujemy na zawsze.

Pozostawiamy, co oczywiste, opcję dodania się do listy wysyłkowej naszego Klubowego Biuletynu Informacyjnego, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie. Z czasem dodamy opcję komentowania artykułów i treści na stronie, póki co prosimy o komentarze mailowe.

Naszą społecznościową treść przenosimy na Facebooka, tam najwięcej znajdziecie szans na interaktywny udział w wirtualnym klubie.

www.facebook.pl/podroznik

Zamierzamy korzystać z wielu zaprzyjaźnionych platform. Nasze działania wspierane są przez grono naszych przyjaciół, my też dłużni nie pozostaniemy.

www.3zywioly.pl, www.peron4.pl, www.herbataipodroze.pl, www.bio-active.pl, www.poznajswiat.pl,  www.globtroter.onet.pl, www.tvnmeteo.pl, www.pascal.pl, www.klubpodroznikow.com, www.extremium.pl, www.geographic.pl, www.extremeteam.pl, www.loswiaheros.pl, www.travelchanneltv.pl, www.travelmaniacy.pl, www.wedrujacyswiat.pl, www.nataszacaban.com - to najbliżsi nasi partnerzy ale nie jedyni :) Dzięki przyjaciele

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie u dołu strony odnośnie nowego layoutu :)

baner-apel o pomoc-s.nikiel-www.s-nikiel-mojegory.pl
KP

Nasze Patronaty

Patronujemy wszystkim tym którzy dokonują czegoś wspaniałego :)

 

http://www.klubpodroznik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=223:naszepatronanty&catid=50:info&Itemid=134
 
 

Adres Klubu

ul. Felińskiego 37, Warszawa - Żoliborz

+48608697111

Więcej informacji jak dojechać i mapa >>> TU <<<

infoklubpodroznik.pl 

 YouTubefacebooktwitter

od maja 2009 odnotowaliśmy

Content View Hits : 562278