Konkursy - Konkursy

Wielki konkurs Wakacyjny

Z lekkim opóźnieniem, ale wreszcie przyszła pora na rozwiązanie Wielkiego konkursu wakacyjnego "Opowiedz Historię"

Nie ukrywamy, że zaskoczeniem dla nas był bardzo słaby oddźwięk na nasz konkurs. Jedynie 4 osoby przesłały zgłoszenia i materiały.  Bardzo im dziękujemy, były to opowiadania bardzo ciekawe, o czym niebawem dowiedzą się nasi klubowicze.
Opowiadań jest kilka lecz za mało do zrealizowania projektu książki i audiobooka.
Natomiast po burzliwej dyskusji między jurorami decyzja zapadła o publikacji w internecie nadesłanych prac. Wersje audio zostaną nagrane przez lektora i również znajdą się na naszych stronach.

Nagrodą dla wybranych kilkunastu osób miała być publikacja książkowa. Pozwolimy sobie nagrodzić wszystkich 4 uczestników konkursu nagrodami książkowymi. Każdy z nich otrzyma po dwie książki z naszej klubowej biblioteki:
Janusz Kasza "Duchy Dzungli", Monika Witkowska "Z Plecakiem Przez Świat", Jarek Sępek "W 80 Dni dookoła Świata", Marek Tomalik "Australia", A.M. Meller "Gaumardżos", Janusz Kasza "Korrida"

Specjalną nagrodę otrzymuje od nas Sebastian Nikiel za niezwykle ciekawą, malowniczą historię oraz za silne przesłanie o realizacji marzeń pomimo trudności.
Sebastianie, dla Ciebie dodatkowo książka Janusza Kaszy z dedykacją autora wyłącznie dla Ciebie!

Uczestnicy konkursu i jednocześnie nagrodzone osoby.
Damian Matowicki
Piotr Jaworski
Sebastian Nikiel
Ewa Zagawa


Prosimy o kontakt celem wysłania wam nagród i dodatkowych informacji na temat publikacji materiałów na stronach www.klubpodroznik.pl i naszych pokrewnych serwisach jak Facebook, Blogspot, Twitter.
kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacja dodatkowa, reklamacyjna. W przypadku, jeśli wysłaliście materiały a nie zostaliście wymienieni pośród osób nagrodzonych. Do 31 grudnia 2011 prosimy nadsyłać reklamacje z informacja kiedy i na jaki adres mailowy były wysyłane zgłoszenia i materiały. Jeśli zaginęły gdzieś w akcji, przepraszamy i na pewno wynagrodzimy straty.
baner-apel o pomoc-s.nikiel-www.s-nikiel-mojegory.pl

Nasze Patronaty

Patronujemy wszystkim tym którzy dokonują czegoś wspaniałego :)

 

http://www.klubpodroznik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=223:naszepatronanty&catid=50:info&Itemid=134
 
 

Adres Klubu

ul. Felińskiego 37, Warszawa - Żoliborz

+48608697111

Więcej informacji jak dojechać i mapa >>> TU <<<

infoklubpodroznik.pl 

 YouTubefacebooktwitter

od maja 2009 odnotowaliśmy

Content View Hits : 590426