Nasze wyprawy - Nasze wyprawy

A może by tak moi drodzy gdzieś wyjechać sobie?
Jesień w pełnej krasie, zima się zbliża, ostatnie ładne dni przed nami i za chwil kilka śniegi nas zasypią, mrozy zetną i zagości ponura, szara aura.
Fakt zima ma wiele fajnych aspektów, ale ja zimy nie cierpię, to najsmutniejszy czas w moim kalendarzu. Trzeba by zapakować walizki i gdzieś w cieplejszą, tropikalną lub suchą, ale cieplejszą od naszej Polski przestrzeń się wrzucić.

Na najbliższy czas proponuję kilka wypraw w takie właśnie miejsca. Może ktoś z Was wyrazi chęć zabrać się ze mną do Afryki Magicznej, Indochin Nieokiełznanych a może Australii Prawdziwej? Albo po prostu na spacery po Lirycznym Zimowym Paryżu?

Planuję następujące wyjazdy w datach:

Paryż Zimowy - 6 dni - 6 stycznia- 11 stycznia 2012 (2490 zł) grupa 6-8 osób

Indochiny 23 dni - 28 stycznia - 19 lutego 2012 (5590 zł + 1400 EUR) grupa 7-11 osób
Tajlandia, Laos, Kambodża, Wietnam.

Australia  21 dni - 5 marca - 25 marca 2012 (8990 zł + 2200 EUR) grupa 7-11 osób

Mali i Burkina Faso - 20 dni - 16 kwietnia- 5 maja 2012  (5900 zł + 1990 EUR) grupa 7-11 osób


ceny imprez zapewne nie są niskie w porównaniu z ofertami przetwórni turystycznych w typie Itaki czy Triady lecz nieporównywalnie odmienne są to imprezy. Nie ma mowy o masowości, są dość unikalne w swoim charakterze, są w małych kameralnych grupkach 7-11 osób, choć odwiedzają kilka sztandarowych miejsc nie podążają trasą autokarówek i maja bardzo spersonalizowany charakter.
Podczas wypraw, możliwe są modyfikacje programu, wszak jesteśmy elastyczni, nie to co turystyczne kolosy. Często, na moich wyjazdach turyści aktywnie biorą udział w realizacji wyprawy, np siadają za kółkiem samochodu, skutera, łodzi. Jest sporo miejsca na prywatne inicjatywy. Czasem śpimy w dobrych hotelach a czasem pod gołym niebem, patrząc na rozgwieżdżone niebo. Z nikim nie pojedziecie tak fajnie jak ze mną :)

Ceny są między innymi wynikiem tego, że nie posiłkuję się masowymi rezerwacjami hoteli i transportu, nie żywię moich przyjaciół podróżników-turystów w "plastikowych" turystycznych bufetach. Wybieram miejsca unikalne, znam ich charakter, byłem w tych miejscach wielokrotnie i dzięki temu zapewnię  niepowtarzalny wyjazd turystyczno-wyprawowy. Ale nie uprawiam trampingów, bo moim zamierzeniem jest poświęcić jak najwięcej uwagi na to co chcemy zobaczyć a nie na szukaniu noclegu czy transportu.  Uciążliwością wszystkich trampingów jest szukanie infrastruktury. Backpacker ma na to dużo czasu, ja szanuję wasz więc wszystko mamy zapięte na ostatni guzik. Wyjątkiem będzie na pewno Afryka - tam, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, znak to, że nie jesteśmy w Afryce :)

Zapraszam do wyjazdów ze mną.

Szczegółowe programy wyjazdów już niebawem wrzucę na stronę. Tymczasem wysyłam zainteresowanym na priva :)
adres mail do kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W najbliższych planach autorskie wyprawy:  Indonezja, Chiny, Birma-Tajlandia-Malezja, Kuba, Nowa Zelandia, Borneo.
baner-apel o pomoc-s.nikiel-www.s-nikiel-mojegory.pl

Nasze Patronaty

Patronujemy wszystkim tym którzy dokonują czegoś wspaniałego :)

 

http://www.klubpodroznik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=223:naszepatronanty&catid=50:info&Itemid=134
 
 

Adres Klubu

ul. Felińskiego 37, Warszawa - Żoliborz

+48608697111

Więcej informacji jak dojechać i mapa >>> TU <<<

infoklubpodroznik.pl 

 YouTubefacebooktwitter

od maja 2009 odnotowaliśmy

Content View Hits : 590423