Info - Info

Klub Podróżnik zaprasza w pierwszy weekend listopada na Podkarpacie na PKP 3 :)

My też tam będziemy :)

Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy - Klub Podróżnik

O festiwalu: 

Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy jest pierwszą i największą tego typu imprezą festiwalową w województwie podkarpackim.

W intencji organizatorów, impreza przewidziana jest dla jak najszerszego grona odbiorców - mieszkańców całego Podkarpacia oraz województw ościennych - zainteresowanych szeroko pojętą tematyką podróżniczą, turystyką oraz aktywnymi formami spędzania wolnego czasu.

W trakcie Festiwalu odbędą się liczne multimedialne pokazy fotografii oraz filmów podróżniczych, które będą prowadzone przez zaproszonych Gości, dzięki którym będzie można odbyć "wirtualną" podróż przez świat zaledwie w przeciągu 3 dni!

Chcemy także w jednym miejscu i czasie zgromadzić tych wszystkich, którzy w sposób ciekawy zechcą podzielić się swoimi pasjami, dokonaniami i osiągnięciami. Zarówno wyczynowych eksploratorów, jak i autostopowiczów, alpinistów i zwyczajnych wędrowców, odkrywców i podróżników, grotołazów i żeglarzy. Jednym słowem tych wszystkich, dla których podróżowanie - bardziej niż celem samym w sobie - jest pasją i sposobem na doświadczanie życia.

Pragniemy, by przez te trzy listopadowe dni Rzeszów i mieszkańcy całego Podkarpacia mogli doświadczyć czegoś czegoś nowego, czegoś, co niektórym z nas pozwoli na poznanie i dotknięcie miejsc z różnych względów niedostępnych i nieosiągalnych, a innych zmotywuje do zaplanowania i odbycia własnej podróży życia!

Sukces poprzednich edycji imprezy, a przede wszystkim bardzo licznie zgromadzona publiczność w 2009, jak i 2010 roku, utwierdziła nas w przekonaniu, że warto kontynuować tę inicjatywę. Dlatego serdecznie zapraszamy w dniach 4-6.11.2011r. w gościnne progi rzeszowskiego WDK.

http://kalejdoskoppodrozniczy.pl/2011/

Bartosz Piziak i Piotr Piech

Organizatorzy 3. Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego

 

baner-apel o pomoc-s.nikiel-www.s-nikiel-mojegory.pl

Nasze Patronaty

Patronujemy wszystkim tym którzy dokonują czegoś wspaniałego :)

 

http://www.klubpodroznik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=223:naszepatronanty&catid=50:info&Itemid=134
 
 

Adres Klubu

ul. Felińskiego 37, Warszawa - Żoliborz

+48608697111

Więcej informacji jak dojechać i mapa >>> TU <<<

infoklubpodroznik.pl 

 YouTubefacebooktwitter

od maja 2009 odnotowaliśmy

Content View Hits : 590450