"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował, tego czego nie zrobiłeś niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślny wiatr. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. " ~ Mark Twain

Archiwum - Archiwum wydarzen

22 Kwietnia 2010 godz. 19:00

Serdecznie zapraszamy na finał międzynarodowej akcji charytatywnej. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: każdy gość naszego finału będzie miał okazję wygrać jeden z wyjątkowych prezentów które otrzymaliśmy od naszych przyjaciół, oraz wziąć udział w finałowej aukcji na której wystawimy najbardziej wartościowe i unikalne przedmioty. Podczas zbliżającego się wieczoru planujemy również dodatkowe atrakcje, między innymi prezentacje podróżników które przeniosą nas setki kilometrów od domu!

Gift.Act jest projektem charytatywnym o międzynarodowym charakterze. Idea jest niezwykle prosta: nasi przyjaciele z klubów Rotaract na całym świecie włączają się w akcję poprzez wysłanie nam drobnego upominku, prezentu unikalnego dla ich regionu. Do akcji włączyło się ponad 30 klubów i osób prywatnych z całego świata. Prezenty wciąż są do nas przysyłane.

Celem projektu jest ufundowanie stypendium dla utalentowanego dziecka z rejonu Warmii i Mazur. Dzięki przesłanym prezentom zamierzamy zebrać pieniądze, które na to pozwolą. Beneficjent zostanie wybrany w otwartym konkursie na którym kandydaci zaprezentują swój talent. Może to być praca plastyczna, utwór lub inna forma prezentacji. Decyzję podejmie komisja której będą przewodniczyć prezydenci klubów organizatorów

 

GiftAct

 

Organizatorzy

Kluby Rotaract Warszawa Zamek i Rotaract Olsztyn są jednymi z kilkunastu klubów Rotaract działających na terenie całej Polski i jednymi z ponad 7300 na całym świecie. Organizacją z której wywodzi się Rotaract jest Rotary International. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych klubach, zapraszamy nasze strony domowe:
RAC Olsztyn RAC Warszawa Zamek

współorganizator: Klub Podróżnik Cafe
baner-apel o pomoc-s.nikiel-www.s-nikiel-mojegory.pl

Biuletyn Klubu

KP

Teraz Online

Brak

Nasze Patronaty

Patronujemy wszystkim tym którzy dokonują czegoś wspaniałego :)

 

http://www.klubpodroznik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=223:naszepatronanty&catid=50:info&Itemid=134
 
 

Wspieramy

Wspieramy wszystko i wszystkich, którzy propagują podróże.

Polecamy Waszej uwadze:


Imprezy Podróżnicze

3Żywioły

Aslema Tours

Syberiada Adventure

 


Podróże dookoła świata

 
Klub Podróżników Śródziemie

 Long Walk Expedition
 http://www.szkolynakoncuswiata.org/

 dookoła świata - magazymn podróżniczy
 

 

Im Kibicujemy

LosWiaheros czyli

Andrzej Budnik i Alicja Rapsiewicz.
Podróż dookoła świata

Andrzej Budnik

www.loswiaheros.pl


 Afryka Nowaka - sztafeta rowerowa na wskroś kontynentu honorująca

niebywałego polskiego podróżnika Kazimierza Nowaka

Afryka Nowaka

www.afrykanowaka.pl


Nasz Blip'erek :)

Adres Klubu

ul. Felińskiego 37, Warszawa - Żoliborz

+48608697111

Więcej informacji jak dojechać i mapa >>> TU <<<

infoklubpodroznik.pl 

 YouTubefacebooktwitter

od maja 2009 odnotowaliśmy

Content View Hits : 566102

Strefa Użytkownika